Producenci
Czas i koszt dostawy
Koszt wysyłki na terenie Polski
 
Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi jeden koszt dostawy.
 
W związku z wysokimi kosztami paliwa, jesteśmy zmuszeni podnieść ceny wysyłek ;( firmy kurierskiej pobierają astronomiczne kwoty za wysyłki, cześć kosztów pokrywa nasza firma, prosimy o wyrozumiałość.
 
 
Forma wysyłki Przelew/Płatność online Płatność za pobraniem
Kurier 24h InPost do 30 kg - 15.00 zł do 30 kg - 17.00 z
Paczkomaty InPost do 3 kg - 9.99 zł
do 5 kg - 14.00 zł
do 20 kg - 20.00 zł
do 3 kg - 16.00 zł
do 5 kg - 18.00 zł
do 20 kg - 20.00 zł 
 
Realizacja zamówienia:

1. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą)  uwzględniając wysyłkę wynosi od 2-5 dni roboczych roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach poinformujemy naszych Klientów drogą mailową lub telefonicznie.
 
 
2. Status realizacji dostawy możesz śledzić za pośrednictwem numeru paczki wysłanego na adres e-mailem podany przy realizacji.
 
3. Kurier dostarczający przesyłkę może (ale nie ma obowiązku) skontaktować się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia godziny dostarczenia paczki. Jeśli kurier nie zastanie Ciebie pod wskazanym adresem, wówczas zostaniesz poinformowany smsem lub mailem o tak zwanej awizacji paczki. Kurier nie pozostawia awio w skrzynce.
 

Koszt wysyłki za granicznej.

UWAGA: Paczki za granicę mogą ważyć maksymalnie 20 kg. Przy składaniu zamówienia sklep internetowy sam podliczy wagę zamówienia. Jeśli przy podczas składania zamówienia zniknie Państwu możliwość wysyłki zagranicznej to znaczy, że została przekroczona waga zamówienia i należy złożyć drugie zamówienie, wówczas każde zamówienie zostanie wysłane oddzielną paczką. Uwaga: paczki zagraniczne w czasie covid moga zostac dostarczone nawet do 30 dni roboczych.

 

WYSYŁKA ZAGRANICZNA    
Dania, Estonia, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Portugalia, Szwecja, Hiszpania

1kg
5kg
10kg

100zł
120zł
150zł
Austria, Belgia, Czechy, Niemcy, Węgry, Holandia, Słowenia, Słowacja

1kg
5kg
10kg

100zł
120zł
150zł
Cypr, Norwegia 1kg
5kg
10kg
100zł
180zł
250zł

 

Przy składaniu zamówienia program obliczy dokładną cenę przesyłki. Firma Makitu.pl zastrzega sobie odmówienia wysyłki za granicę produktów gabarytowych. Paczki wysyłane za granicę nie są ubezpieczone, nie ponosimy odpowiedzialności za ew. uszkodzenia, zagubienia. Paczki nie odebrane na czas wracają do nadawcy. W celu ponownego nadania paczki należy uiścić opłatę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium