Producenci
Czas i koszt dostawy
Koszt wysyłki na terenie Polski
 
Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi jeden koszt dostawy.
Darmowa dostawa od 99 zł obowiązuje przy wyborze DHL do punktów przy płatności z góry na konto bankowe przelewem. 
 
Forma wysyłki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Kurier 24h DHL 12,00 zł  15,00 zł
Kurier DHL do punktów (stacje benzynowe, sklepy i inne) 9,50 zł  -
Kurier 24h DHL w sobotę 20,00 zł -
 
Realizacja zamówienia:
1. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą)  uwzględniając wysyłkę wynosi od 2-5 dni roboczych roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach poinformujemy naszych Klientów drogą mailową lub telefonicznie.
 
2. Status realizacji dostawy możesz śledzić za pośrednictwem numeru paczki wysłanego na adres e-mailem podany przy realizacji.
 
3. Kurier dostarczający przesyłkę może (ale nie ma obowiązku) skontaktować się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia godziny dostarczenia paczki. Jeśli kurier nie zastanie Ciebie pod wskazanym adresem, wówczas zostaniesz poinformowany smsem o numerze paczki oraz miejscu gdzie można paczkę odebrać, zazwyczaj jest to najbliższy oddział Poczty Polskiej.
 
4. Dostawa Paczka w Ruchu może zając od 3-7 dni roboczych od momentu odebrania przez kuriera paczek z naszej firmy. Paczka DHL powinna zostać dostarczona do Państwa w ciagu 24h od momentu odbioru paczki z naszej formy przez kuriera,  w niektórych przypadkach może czas dostarczenia paczki wydłużyć się do 2 dni roboczych. 
 

Koszt wysyłki za granicznej.

UWAGA: Paczki za granicę mogą ważyć maksymalnie 10 kg. Przy składaniu zamówienia sklep internetowy sam podliczy wagę zamówienia. Jeśli przy podczas składania zamówienia zniknie Państwu możliwość wysyłki zagranicznej to znaczy, że została przekroczona waga zamówienia i należy złożyć drugie zamówienie, wówczas każde zamówienie zostanie wysłane oddzielną paczką. 

 

WYSYŁKA KURIER DHL    
Dania, Estonia, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Portugalia, Szwecja, Hiszpania

1kg
5kg
10kg

69zł
75zł
85zł
Austria, Belgia, Czechy, Niemcy, Węgry, Holandia, Słowenia, Słowacja

1kg
5kg
10kg

49zł
55zł
65zł

WYSYŁKA
POCZTA POLSKA

   
Cypr, Norwegia 1kg
5kg
10kg
60zł
102zł
139zł

 

 

 

Przy składaniu zamówienia program obliczy dokładną cenę przesyłki. Firma Makitu.pl zastrzega sobie odmówienia wysyłki za granicę produktów gabarytowych. Paczki wysyłane za granicę nie są ubezpieczone, nie ponosimy odpowiedzialności za ew. uszkodzenia, zagubienia. Paczki nie odebrane na czas wracają do nadawcy. W celu ponownego nadania paczki należy uiścić opłatę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl