Lakier Solarny 668 ONYX 15 ml KINETICS
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 4752208017712
Cechy produktu
KOLOR
- Kolor Czarny
Opis
Kinetics - Lakier Solarny 15ml - Onyx #668
Black Mineral.
To nie jest zwykła czerń ten mineralny odcień połyskuje
ukrytym światłem. Onyx emanuje siłą i subtelnym
dramatyzmem. Dla tych, którzy potrafią błyszczeć
w nieoczywisty sposób.
Postaw na czerń z charakterem.
Profesjonalne solarne lakiery do paznokci. Nowoczesna formuła sprawia, że lakiery te wyglądają jak lakiery hybrydowe mimo, że przy ich stosowaniu nie potrzebujemy lampy LED/UV. Bez potrzeby stosowania warstwy podkładowej, wystarczy nałożyć Lakier Solarny bezpośrednio na paznokcie i zakończyć proces za pomocą Topu Solarnego, który zwiększy trwałość manikiuru do 10 dni – bez odpryskiwania.
Pojemność : 15ml
SPOSÓB UŻYCIA
Dokładnie oczyść powierzchnię paznokcia zmywaczem do paznokci z acetonem. Zmywacz usunie tłuste pozostałości i przygotuje płytkę paznokcia do nałożenia lakieru. Pamiętaj, że czas utrzymywania się lakieru na paznokciach zależy bezpośrednio od tego, jak dokładnie oczyścisz ich powierzchnię.
Teraz nałóż kolor SolarGel™ w dwóch cienkich warstwach. Odczekaj dwie minuty, aby powierzchnia wyschła, a następnie przystąp do aplikacji lakieru nawierzchniowego SolarGel™ Top Coat.
Uwaga:
Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Rzeczywisty kolor produktu może delikatnie odbiegać od widocznego na zdjęciach ze względu na różnice w oświetleniu, ustawienia monitora oraz indywidualne techniki aplikacji i wykończenia.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.